Frig Yolu Kitabı ve Haritası (Phrygian Trail Guide&Map) - Diğer Rehber Kitaplar/Haritalar

FRİG YOLU REHBER KİTABI
PHRYGIAN TRAIL GUIDE BOOK


Afyon/Kütahya/Eskişehir ve Ankara sınırları içerisinde bulunan Frig Yolu'nun Hüseyin Sarı tarafından yazılmış rehber kitabını da bizden temin edebilirsiniz. Fiyatı 40 TL. olup içerisinde tüm parkur bilgileri ve Frig Yolu haritası bulunmaktadır.

Ödemenizi Paypal üzerinden veya tarafıma havale ile yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için bana e-mail (altugsenel@gmail.com) atabilir veya Facebook üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

Phrygian Trail is a culture route located in Western Anatoila, close to Ankara. Surrounds Afyon/Kütahya/Eskişehir and Ankara cities. Guide book is available as well. Book contains path by path detailed information and map prepared by Huseyin Sari, founder of Phrygian Way. Selling price is 15 EUR. English version is available as well.

You may pay via Paypal or by bank transfer. For more information please send an e-mail to me (altugsenel@gmail.com) or get in contact via Facebook.LİKYA YOLU HARİTASI
LYCIAN WAY MAP

Tibet Outdoor'un güncel veriler ve büyük emeklerle hazırladığı oldukça detaylı Likya Yolu Haritası'nı bizden de temin edebilirsiniz. Satış fiyatı 50 TL.'dir.

Haritalar 33 adet paftadan oluştuğundan haritada görüldüğü üzere 5 farklı kitapçık halindedir. Sadece haritadır. Parkurlar hakkında bilgiler yoktur.

Ödemenizi Paypal üzerinden veya tarafıma havale ile yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için bana e-mail (altugsenel@gmail.com) atabilir veya Facebook üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

Detailed Lycian Way Map with latest paths is available. Selling price is 20 EUR. 

Maps are composed 33 sheets in five different booklets as shown. There is no path information about the trails. It's only map itself.


You may pay via Paypal or by bank transfer. For more information please send an e-mail to me (altugsenel@gmail.com) or get in contact via Facebook.ST. NICHOLAS YOLU REHBER ve HARİTASI

ST. NICHOLAS WAY GUIDE and MAP BROCHUREKaş/Demre sırtlarında bulunan, Likya Yolu ile bağlantıları bulunan yaklaşık 100 km. uzunluğundaki St.Nicholas yolunun detaylı haritası ve parkur bilgilerinin yer aldığı rehber niteliğindeki katlanabilir haritayı 10 TL. karşılığında gönderebiliriz.St. Nicholas hakkında daha detaylı bilgiler için:Ödemenizi Paypal üzerinden veya tarafıma havale ile yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için bana e-mail (altugsenel@gmail.com) atabilir veya Facebook üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.--------------------------------------------------------------------------------Detailed St. Nicholas Way Map and guide brochure (foldable as seen on photo) is available as well. Selling price is 5 EUR. 

There are path informations available in the brochure. It's not only the map itself.

For details about St. Nicholas Way (in Turkish):


You may pay via Paypal or by bank transfer. For more information please send an e-mail to me (altugsenel@gmail.com) or get in contact via Facebook.

Share this:

Yorum Gönderme

 
Copyright © Frig Yolu. Designed by OddThemes | Distributed By Gooyaabi Templates